Home / اخبار تحقیقات و آزمایشات در زمینه ای.ال.اس / برگزاری بیست و پنجمین جلسه سالانه اتحادیه بین المللی ای.ال.اس.

برگزاری بیست و پنجمین جلسه سالانه اتحادیه بین المللی ای.ال.اس.

 

بیست و پنجمین کنفرانس اتحادیه بین المللی ای.ال.اس. از تاریخ چهارم تا ششم دسامبر جاری در شهر بوستون آمریکا برگزار شد.

 

گردهمایی اتحادیه بین المللی ای.ال.اس. که سالانه برگزار می شود، جهت دیدار جامعه پزشکی  و به اشتراک گذاری تحقیقات و آزمایشات مختلف در مورد بیماری ای.ال.اس می باشد. طی این  جلسات پژوهش گران و دانشمندان نتایج و پیشرفت های مطالعات خود  در زمینه  علل این بیماری و راههای معالجه و مداوای آن را به جمع ارائه می کنند. همچنین در این جلسات، در مورد توسعه و حمایت ها و برنامه ریزی های سازمانی برای تامین بودجه این تحقیقات و مراقبت از بیماران ای.ال.اس مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.

در همایش اخیر بین المللی ALS در بوستون، بیش از یک هزار محقق و متخصص مغز و اعصاب از سراسر جهان آخرین نتایج تحقیقات خود را در مورد بیماری ای.ال.اس. به اشتراک گذاشتند.

از هلند نیز یک تیم با شرکت حدود 20 محقق از مرکز ALS UMC Utrecht برای ارائه تحقیقات خود در این کنفرانس حضور داشتند.

ترجمه: فرح آل اسحاق

وبسایت www.alsiran.com

 

بررسی کنید همچنین

همسانی بیماری پی.ال.اس. و ای.ال.اس.

بیماری پی.ال.اس. نوع محدودتری از بیماری ای.ال.اس. است. در ای.ال.اس. به تدریج تمامی نرون های حرکتی بدن از کار می افتند. در حالیکه در پی.ال.اس. این از کار افتادگی به مغز محدود می ماند.

5 نظرات

 1. با سلام.
  هزینه تهیه داروی ژاپنی چقدره?
  ایا داخل کشور ایران میشه تهیه اش کرد?

 2. سلام عليكم
  آيا جهت جلوگيري از پيشرفت بيماري صلاح هست كه به كشور ژاپن رفته و از داروي جديد اداراون استفاده نماييم؟ آيا تاكنون كسي نتيجه مثبت گرفته است؟ لطفاً در اين خصوص اطلاع رساني فرمائيد.

  • سلام میتونید بدون مراجعه حضوری به ژاپن هم دارو رو تهیه کنید ما برادرمون رو بردیم و دارو گرفتیم و ۶ ماه استفاده کردیم ، مقداری روند بیماری رو کند کرد ولی درمان بیماری خیر

  • سال ۹۳بیماری ای ال اس بیمارمون رو تشخیص دادند سال ۹۵ از طریق شرکت های دارویی هر آمپول یک میلیون تومان از ما گرفتند صد تا آمپو ل ادروان همین جا در شهرستان تزریق انجام شد تاثیر زیادی نداشت الان بیمار ما در شرایط آی سی یو به سر می بره تکلم وبلع وتحرک وتنفس نداره دیا فراگمش از کار افتاده با ونتیلاتور زنده هست در خانه از ایشان نگه داری می کنیم البته قبل از تزریق خودش با پای خودش بیمارستان می رفت انگار روند پیشرفت بیماریش تندتر شده بود والان هم داروهای افسردگی و ویتامین هایی که از خارج براش می آورند مصرف می کنه فقط دعا می کنم که داروی درمان این بیماری وحشت ناک رو بسازند وبه دست مون برسه

   • سلام وقت بخیربا ارزوی شفای همه بیماران
    مریم خانم نتیجه ای که شما گرفتید این هست که تزریق یا عدم تزریق این دارو تاثیر انچنانی در روند فرسایشی علایم بیماری ندارد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *